Kdo jsme

Naším cílem je vytvořit silnou komunitu lidí, které spojuje zájem o aktivní životní styl a rozvoj vlastních fyzických a duševních schopností. Vedeme mladé lidi k soustavné a cílevědomé práci.

Podporujeme sport a vzdělání

Sportovní klub Free Workout Písek, z.s. je zřízen jako oficiální veřejně prospěšná organizace, tzv. zapsaný spolek, v němž se sdružují občané starší 15ti let se zájmem o sportovní volnočasové aktivity. Spolek byl založen 8. října roku 2013 (registrací u MV pod č.j. VS/1-1/94 640/13-R) a vznikl za účelem provádění společných kalistenických a crosstrainingových cvičení, poskytování obecně prospěšných činností v oblasti práce s mladými lidmi, podpory zdravého životního stylu a rozvoje občanské společnosti v těchto oblastech.

Naše filozofie – myšlenka Freeworkoutu

Kalistenika, jádro našich cvičení, je jednou z nejnáročnějších silově vytrvalostních sportovních disciplín a žádá obrovské vnitřní odhodlání, vytrvalost a disciplínu. Není to jen trénink, jestli hodláš uspět, musíš se vydat na životní cestu.

Freeworkout není dalším cvičebním stylem, kterých je dnes na poli cvičebních systémů více než mnoho. Je to myšlenka – idea čistého sportu.

S tělesnými cvičeními byla odpradávna spojena idea dosažení rovnováhy. Rovnováhy tělesné i duševní. Nejde tedy jen o samotnou fyzickou aktivitu, ale také o pochopení, že pro zdravý rozvoj osobnosti je zásadní přijmout a chránit ty správné hodnoty.

Vedení naší komunity není autoritativní, pořádáme diskuse a poté se společně rozhodujeme. V tréninku pouze doporučujeme, když je zájem – poradíme. Nikoho a nikdy k ničemu nenutíme.

 

Máte-li zájem podpořit činnost spolku, můžete přispět jakoukoliv částkou na níže uvedený transparentní účet:

2600686324/2010 FIO BANKA

 

Všem děkujeme za Vaši pomoc a podporu, velice si jí vážíme

Tem Street Workout Písek

Kontakty

Vyřizuje
Telefon
E-mail spolku
street.workout.pisek@seznam.cz
Filip Sláma
 736 442 267

 

Napište nám

Vaše jméno:*
Váš E-mail:*
Váš vzkaz:
Opište znaky z obrázku:

 

MottoTranslate »